O nas

Adwokat Piła – o kancelarii

Kim jesteśmy?

15 lat doświadczenia jako adwokat

Od samego początku głównym obszarem jej działalności jest kompleksowa pomoc prawna skierowana do szeregu klientów mających różnorodne potrzeby względem usług prawniczych. Zapewniamy pomoc klientom indywidualnym oraz współpracujemy z klientami biznesowymi w zakresie obsługi prawnej przedsiębiorstw. Nasz zespół tworzą kompetentni adwokaci.

Kancelaria oferuje usługi prawne obejmujące szeroki zakres usług odnoszących się do wielu gałęzi prawa – od prawa cywilnego czy administracyjnego oraz prawo karne, rodzinne i opiekuńcze.

Skuteczna pomoc prawna

 Nie brakowało mi nigdy odwagi i chęci pomagania innym. Od zawsze chciałam zostać prawnikiem, który może pochwalić się bogatym portfolio, sukcesami, renomą. Nie zapominałam jednak, że mój sukces prowadzi do sukcesu moich Klientów. Dzisiaj udzielam skutecznej pomocy prawnej polskim i międzynarodowym Klientom indywidualnym oraz podmiotom gospodarczym jako adwokat. W swojej kancelarii zlokalizowanej w Pile.

Kancelaria świadczy kompleksowe usługi prawne w zakresie prawa cywilnego, prawa budowlanego, prawa pracy, zamówień publicznych oraz prawa karnego na rzecz osób fizycznych i podmiotów gospodarczych, zarówno w postępowaniu sądowym, jak i sprawach pozasądowych.

Chcesz sięgnąć po profesjonalną pomoc prawną? Szukasz specjalistów udzielających czytelnych i fachowych porad prawnych? Biuro naszej kancelarii adwokackiej zlokalizowane jest w samym sercu miasta Piła.

Osiągnięcia kancelarii

Global Award 2018

Sanyam Award 2015

Yawo Award 2015

Xenix Award 2016

Adwokaci

Nasi adwokaci

Michał

Sprawy karne

Janusz

Prawo pracy

Renata

Porady prawne

Krzysztof

Prawo rodzinne

Potrzebujesz dobrego adwokata?

Tworzymy zespół młodych adwokatów wzajemnie uzupełniających się pod względem specjalizacji, dzięki czemu możemy podejmować się nawet najtrudniejszych spraw obejmujących m.in. sprawy karne, rozwodowe, spadkowe czy związane z prowadzeniem działalności gospodarczej.

Przewiń na górę