Firmy – partnerzy – mazowieckie – warminsko-mazurskie

Ośrodki terapii uzależnień:

Prywatny ośrodek odwykowy – Prowadzone są również warsztaty dla osób uzależnionych od alkoholu, gdzie wraz z rodzinami osoby nadużywające alkoholu mogą w nich uczestniczyć. Całkowicie autorski program terapeutyczny sprawia , że wiele terapii kończy się sukcesem.  

Ośrodek leczenia uzależnień Ełk – OTU – Teraz leczenie alkoholizmu jest możliwe również podczas codziennej, kilkugodzinnej terapii. Pacjenci uzależnieni od alkoholu nie muszą już być izolowani od ich życia prywatnego. Jest to ciekawe rozwiązanie dla osób, które preferują dzienne ośrodki leczenia uzależnień.

Tlenoterapia Warszawa – tlendlaciebie.org – Nowa nadzieja terapeutyczna dla osób borykających się: z trudno gojącymi się ranami, stopą cukrzycową, złamaniami, dla których korzystanie z komory hiperbarycznej ogólnoustrojowej może być przeciwskazane.

Spływy kajakowe Rospuda – dokładamy wszelkich starań, aby organizowane przez nas spływy, wycieczki i imprezy dostarczały Wam pozytywnych i niezapomnianych wrażeń. Gwarantujemy profesjonalną obsługę i opiekę kadry. Szczególnie proponujemy Wam spływy z pasją, które zrodziły się z naszego zamiłowania do turystyki kajakowej.

Ppoż Warszawa – http://instalfire.pl – Konsultacje z zakresu ochrony przeciwpożarowej, Opinie, audyty i ekspertyzy techniczne z zakresu ochrony przeciwpożarowej, Opracowywanie instrukcji bezpieczeństwa pożarowego i ich aktualizacje, Tworzenie planów ewakuacyjnych.

Kajaki Krutynia – wypożyczalnia kajaków Falcon – Falcon – Wypożyczalnia kajaków Krutynia to doskonałe miejsce zarówno dla dorosłych i dzieci, rodzin i firm, które planują spływ kajakiem rzeką Krutynią. Mazury są bardzo doceniane przez rodaków oraz zagranicznych turystów. Szczególnie w tym regionie bardzo polularne są spływy kajakowe.

Seksuolog Wroclaw – Seksuologia jest to dziedzina nauki, która zajmuje się szeroko pojętą seksualnością człowieka zarówno pod względem ciała, jak i psychiki. Jego potrzebami seksualnymi również ich brakiem lub zaburzeniami. Może on stwierdzić czy nasze problemy mają podłoże psychiczne czy fizyczne. Do tytułu seksuologa są dwie drogi. Jedną z nich są studia medyczne.

Refleksologia Warszawa – W trakcie zabiegu refleksolog uciska określone punkty refleksoryczne, odpowiadająca za poszczególne narządy ciała. W refleksologii punkty te znajdują się głównie na stopach. Stymulując określone receptory, aktywujemy proces samoleczenia  organizmu, prowadząc tym samym do przywrócenia  wewnętrznej równowagi (homeostazy).


Firmy – partnerzy – mazowieckie – warminsko-mazurskie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń na górę